Výsledky krajských a ústředních kol

V ústředním kole soutěže ZUŠ ve hře na akordeon, které pořádala ve dnech 10. – 12. 5. 2019 ZUŠ V Plzni, získal Tomáš Benedikt Sršeň krásné bronzové pásmo.

Gratulujeme.

 V úterý 9. 4. 2019 se oba naše sbory Kvítek a Lilium zúčastnily krajského kola soutěžní přehlídky dětských pěveckých sborů v Chrudimi. Tuto soutěž vyhlašuje každým rokem společnost ARTAMA. Oba sbory si vyzpívaly zlaté pásmo a DPS Lilium postoupil do ústředního kola, které se uskuteční 24. -26. 5. 2019 v Uničově.

V úterý 12. 3. 2019 proběhlo krajskékolo soutěže ZUŠ ve sborovém zpěvu. Soutěže se zúčastnily oba naše sbory Kvítek a Lilium. Byly oceněny zlatým pásmem.

 Akordeonisté mají za sebou také krajské kolo. Uskutečnilo se 15. 3. 2019 v Poličce. Nejlépe si vedl Tomáš Benedikt Sršeň, který získal 1. místo s postupem do ústředního kola, ostatní naši soutěžící žáci si přivezli druhá místa: Radovan Fila, Adam Severa, Denisa Kučerová a akordeonové duo Denisa Kučerová + Vojtěch Plešinger. Daniel Uma získal čestné uznání.

Máme radost z úspěchů.

V úterý 19. 2. 2019 jsem uspořádali pro okres Svitavy okresní kolo ve hře na akordeon. Paní učitelka Jarmilla Hájková připravila do soutěže 5 žáků v sólové hře a jedno akordeonové duo. Všichni podali skvělý výkon a postoupili do krajského kola, které se uskuteční 15. 3. 2019 v ZUŠ v Poličce. Gratulujeme paní učitelce a jejím žákům:

Radovanu Filovi

Adamu  Severovi

Danielu Umovi

Tomáši Benediktu Sršeňovi

Denise Kučerové a akordeonovému duu: Denisa Kučerová a Vojtěch Plešinger

 

Nahoru

 

MAP ROP-NUTSROP-NUTS

Základní umělecká škola Litomyšl, webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM, admin