Zahájení školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,

prázdniny se pomaličku chýlí ke svému konci. Věříme, že jste si je užili jak se patří a že jste načerpali síly do nového škoního roku.

Ve středu 1. září 2021 vám budou všichni pedagogové k dispozici pro domluvu rozvrhu od 8.30 do 16.30 hodin.

Paní učitelka Pavlína Lipenská (taneční obor) se bude těšit na své žáky 1. 9. 2021 až v odpoledních hodinách - v čase 14:00 - 17:00.

Ve čtvrtek 2. 9. a v pátek 3. 9. bude probíhat pouze individuální výuka na hudebním oboru.

Výuka výtvarného, dramatického, tanečního oboru a kolektivní výuka hudebního oboru (hudební nauka, sbory, orchestry apod.) bude zahájena v pondělí 6. 9. 2021 dle nastavených rozvrhů.

Rozvrh hudební nauky pro školní rok 2021 - 2022 najdete zde. Do výuky je třeba se nahlásit vyučujícím buď e-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo osobně 1. a 2. září 2021 v odpoledních hodinách v učebně HN na hlavní budově.

Úvodní schůzka pro rodiče začínajících žáčků hudebního oboru (přípravná hudební výchova - PHV) se uskuteční 1. září 2021 v sále na hlavní budově od 11.00 hodin.

Dle legislativního vyjádření nejsou žáci povinni se prokazovat testováním, Covid očkováním či prodělaným Covid onemocněním. Žádáme ale o dodržování pravidel pro nošení ochrany dýchacích cest - pro děti je povinné nošení roušek ve společných prostorách školy, od 15ti let respirátory.

Přejeme šťastné vykročení do nového školního roku.